Polecany serwis hazardowy
Poradnik - jak obstawiać zakłady www


Dzisiejszy felieton zadedykowany zostanie nowemu bukmacherowi internetowemu o nazwie LvBet.pl – postaram się zrecenzować jego wszystkie działy, oraz dodatkowo usługi, przy pomocy których będziemy mogli stawiać zakłady sportowe w dostępnych działach, rozgrywkach, oraz dodatkowo dyscyplinach dostępnych na witrynie www bukmachera.

Sam początek, czyli co wręcza bukmacher LvBet.pl ?

Jak widać na witrynie głównej, do naszej dyspozycji zostają ofiarowane działy "Zakłady bukmacherskie" oraz "Zakłady na żywo". Poniżej naszym oczom pokazuje się tablica zakładów, jakie zdołamy obstawiać – oczywiście nie jest to kompletna lista zakładów i za taką nie możemy jej uważać. Gdy przejdziemy do zakładzki "Zakłady bukmacherskie" dopiero w tamtym czasie ujrzymy całkowite menu dostępnych dyscyplin sportowych, jakie będziemy mogli obstawić (patrz obrazek niżej).Wybór swojego zakładu

Kiedy jesteśmy zdecydowani na wybór konkretnej dyscypliny, wybieramy ją z listy. Po jej doborze, na lvped zaprezentuje się nam menu, pokazujące wszystkie dostępne ligi – menu jest niezmiernie podobne do tego powyżej, dlatego nie będziemy go pokazywać na dodatkowym obrazku. Jesli jesteśmy zdecydowani na wybór na przykład Ligi Mistrzów, wybieramy dział "Europa" który zawiera zakłady właśnie na tego typu gry, bądź na rozgrywki międzypaństwowe, lub dla przykładu, mecze towarzyskie, albo spotkania typu Euro.

Kolejnym doborem jest w samej rzeczy "Liga Mistrzów" jaka nas bezpośrednio interesuje i jaką chcemy wyłonić do obstawienia interesującego nas spotkania.

W tym momencie pokazuje się nam następne menu, jakie przedstawia nam listę spotkań, jakie damy radę wyselekcjonować (patrz obrazek poniżej).Przechodzimy do obstawiania!

W zależności od tego, czy pragniemy obstawić nasze spotkanie od razu, dając na zwycięzcę meczu, możemy wyłonić jedną z trzech opcji, czyli wygrana drużyny pierwszej, drugiej, bądź po prostu remis.

Jeżeli jednak chcemy wybrać w wyższym stopniu zaawansowany zaklad sportowy, możemy posłużyć się doborem znacznika "+153" bądź każdego innego, który symbolizuję liczbę zakładów, które możliwe są do obstawienia w danym spotkaniu.

Panel obstawiania zakładów na LvBet.pl

Jeśli mamy konkretny zakład, jaki pragniemy obstawić, zdołamy przejść do omówienia panelu, jakim zawieramy zakład na LvBet.pl – jest on zauważalny po prawej górnej stronie, w momencie wyboru zakładu na stronie (patrz niżej).Jak widać, jedynym miejscem jakie uzupełniamy, jest stawka, dzięki której określimy poniżej naszą kwotę, którą damy radę wygrać. Pamiętajmy iż kwota "Możliwa wygrana:" prezentuje nam sumę, jaka nie jest pomniejszona przez podatek, jednak pole "Podatek 12 % (2.64 PLN) - Stawka: " odsłania nam już 100% sumę, jaką odbieramy od bukmachera, po odjęciu naszego podatku.

Parę słów na zakończenie...

Mamy nadzieję, że ten poradnik ułatwi wszystkim osobom, które są zainteresowane obstawianiem zakładów u młodego bukmachera LvBet.pl – jest ono względnie proste, lecz przewodnik był zainspirowany prośbami kilku naszych czytelników, którzy chcieli skorzystać z oferty powyższego bukmachera. Pamiętaj, że legalni bukmacherzy typu LvBet pozwalają nam na rozgrywkę w naszym kraju, tak wiec śmiało możesz sobie tu grać :)

Życzymy wielu wygranych!